Facebook
Google Plus
 • 606 815 815
 • biuro@pulawski.pl
 • pulawski.pl
 • Nieruchomość na sprzedaż

  DCIM100MEDIADJI_0025.JPG

  Opis

  Na sprzedaż rentowna działalność gospodarcza na nieruchomości mieszkalno-rolno-usługowej (2,75 ha) z przeznaczeniem na działalność biznesowo – mieszkalną i rekreacyjną. Istnieje możliwość wydzielenia części mieszkalnej od pozostałej części nieruchomości.

  Rentowna plantacja iglaków:
  na terenie posesji znajduje się rentowna plantacja drzew iglastych, która zajmuje 2 ha. W chwili obecnej tj. 4000 sztuk drzew na 1 ha o średniej wartości 40 zł za sztukę w cenach hurtowych. Daje to łącznie wartość drzew 160.000 zł. W tzw. wysokim sezonie (grudzień, wrzesień) cena drzew jest istotnie wyższa. Firma ma bardzo dobrą tradycję sprzedaży drzew przy samej nieruchomości, gdzie od kilkudziesięciu lat stali oraz wciąż nowi nabywcy przyjeżdżają osobiście aby nabyć poszukiwane odmiany. Dodatkowo firma dzierżawi w sezonie grudniowym atrakcyjną działkę do celów handlowych w Grudziądzu na której sprzedaje drzewka świąteczne cięte oraz w doniczkach pod własną marką po znacznie wyższych, sezonowych cenach. Plantacja słynie z najwyższej jakości i trwałości drzew co jest rezultatem ponad 50-cio letniej tradycji upraw drzewostanu iglastego. Sadzonki na plantacji pochodzą z najlepszych i sprawdzonych przez lata upraw zagranicznych z Europy Zachodniej i Północnej, z którymi ustanowione warunki współpracy stanowią również wartość tej firmy.

  Firma handlowo-usługowa, która prowadzi remonty i handel maszynami rolniczymi:
  Na terenie posesji od 30 lat działalność prowadzi firma handlowo-usługowa. Dzisiejszy model biznesowy to import używanych maszyn i urządzeń rolniczych oraz budowlanych i drogowych, remonty i renowacje tych urządzeń, a następnie sprzedaż. Dodatkowo firma wykonuje prace budowlane i prace ziemne oraz drogowe. Firma ma bardzo dobrą tradycję i renomę ponad 30 letnią. Posiada wielu stałych dostawców z Niemiec, Holandii i Skandynawii oraz stałych i wciąż przybywających nowych odbiorców na terenie całej Polski i poza jej granicami w Czechach, Słowacji, Austrii, na Ukrainie. Poza sprzedażą bezpośrednią, drugim najważniejszym kanałem dystrybucji produktów i usług jest internet – własna strona internetowa oraz aukcje i fora specjalistyczne. W chwili obecnej z firmą na stałe współpracuje 3 wykwalifikowanych pracowników oraz na bieżąco w biznes zaangażowani są członkowie rodziny.

  Plan zagospodarowania nieruchomości 2,75 ha:
  1) zabudowa mieszkaniowa (261 m2 mieszkalna, 73 m2 piwnice, 90 m2 strych z oknami)
  2) budynek mieszkaniowo – garażowo – biurowy (170 m2 parter, 170 m2 strych)
  3) budynek biurowy (44 m2)
  4) hala produkcyjno – usługowa z magazynem i pomieszczeniami socjalnymi (359 m2)
  5) hala produkcyjno – usługowo – handlowa (316 m2)
  6) plac handlowy (1600 m2)
  7) rentowna plantacja iglaków (2 ha)
  8) firma handlowo-usługowa, która prowadzi m.in. remonty i handel maszynami rolniczymi.

  Lokalizacja: powiat Chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie
  7 km do A1, 15 km do Chełmna / 18 km do Grudziądza / 22 km do Świecia / 45 km do Torunia / 55 km
  do Bydgoszczy / 130 km do Gdańska.

  FOR SALE PROFITABLE AGRO MACHNIERY BUSINESS WITH REAL ESTATE PROPERTY FOR LIVING & BUSINESS & SERVICES (2,75 ha)

  There is an option to split the property into business/services and living area.

  Check the offer in English here:

  Offer ENG

  Cena: 2.650.000,00 zł

  Galeria

  Prezentacja produktów na stronach Serwisu nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma wyłącznie cel informacyjny. Zdjęcia produktów/aranżacji mają charakter poglądowy i ilustracyjny, a rzeczywisty ich wygląd i kolor może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.